Roboty ziemne

wiercimy

Oferujemy wszelkiego rodzaju roboty ziemne, które realizujemy na terenie całej Małopolski. Wykwalifikowany zespół pracowników oraz nowoczesny park maszynowy pozwala sprawnie wykonywać prace w każdych warunkach. Dysponujemy między innymi koparko-ładowarką, a także koparkami obrotowymi na gąsienicach i samochodami ciężarowymi.

Rodzaje robót ziemnych, które realizujemy

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z realizacją robót ziemnych. Są to wszystkie prace wykonywane, zanim na plac budowy wjedzie ciężki sprzęt i roboty rozpoczną się na dobre. Jako, że zwykle konieczne jest odpowiednie przygotowanie terenu, na którym powstać ma budynek, stanowią bardzo ważny etap każdej inwestycji. Obejmują między innymi wydobywanie gruntu naturalnego, czyli ziemi, jego usuwanie z pola budowy, a także przemieszczanie lub odpowiednie kształtowanie.

Wykonanie robót ziemnych warto powierzyć w ręce doświadczonych fachowców, takich jak FHU Daniel. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług są nowoczesne maszyny oraz wykwalifikowani pracownicy. Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszynowym, w którym znajdują się między innymi: koparko-ładowarka, koparki obrotowe na gąsienicach oraz samochody ciężarowe.

Wykopy oraz realizacja przyłączy wodnych

Realizujemy między innymi wykopy pod fundamenty na potrzeby budowy nowego obiektu. Według wytycznych inwestora wykonujemy je na taką głębokość, na jaką przewidziano posadowienie domu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując wykorzystywany sprzęt w taki sposób, by maksymalnie skrócić czas jego realizacji. Oprócz wykopów podejmujemy się też wykonania przyłączy wodnych i kanalizacyjnych. Są to elementy niezbędne w każdym budynku, a ich profesjonalne i solidne zrealizowanie jest kluczowe dla jego użytkowania.

Wywóz gruzu i ziemi

Wszelkie czynności remontowe, roboty ziemne czy prace budowlane wiążą się z pozostawieniem materiałów i odpadów do usunięcia. Dzięki naszym usługom nie muszą się Państwo o nie martwić. Oferujemy wywóz gruzu, ziemi i innych pozostałości po budowie. Posiadamy pojazdy o dużej ładowności, dzięki którym jesteśmy w stanie zająć się wywozem odpadów w bardzo dużych ilościach. Pozbędziemy się między innymi ziemi z wykopów, gruzu budowlanego i wielu innych materiałów. Realizujemy też przyłącza wodne i kanalizacyjne.

Inne prace budowlane

Wykonujemy również wiele różnorodnych prac budowlanych i porządkowych, takich jak:

  • kompleksowe przygotowanie terenu,
  • budowa dróg dojazdowych,
  • przydomowe oczyszczalnie,
  • równanie terenu,
  • rowy melioracyjne,
  • skarpowanie terenu,
  • odśnieżanie oraz wywóz śniegu,
  • sprzedaż kruszywa.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

ZAKRES NASZYCH PRAC

Kompleksowe przygotowania terenu
Budowa dróg dojazdowych
Wykopy pod fundamenty
Przyłącza wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe
Wywóz ziemi i gruzu
Przydomowe oczyszczalnie
Czyszczenie placu budowy
Równanie terenu
Rowy melioracyjne
Skarpowanie terenu
Odśnieżanie oraz wywóz śniegu
Sprzedaż kruszywa