FHU Daniel – o firmie

FHU DANIEL to firma wiertnicza z wieloletnim doświadczeniem, działająca na terenach Małopolski, Podkarpacia, Śląska i województwa świętokrzyskiego. Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucji. Niestraszny jest nam nawet najtwardszy grunt. Posiadamy najlepszej jakości, nowoczesny sprzęt. Używamy między innymi produktów znanej i cenionej firmy MuoviTech. Korzystamy z mikrokoparki, więc ewentualne szkody powstałe przy wykonywaniu zlecenia, są minimalne. Specjalizujemy się w odwiertach studni głębinowych oraz pod pompy ciepła.

wiercimy

Stale poszerzamy swoje umiejętności i bacznie śledzimy zmiany na rynku wiertniczym, dzięki czemu jesteśmy małopolskim liderem w swojej branży. Wykonujemy swoją pracę starannie i rzetelnie, z największym zaangażowaniem. Konkurencyjne ceny i szybkość działania to również nasze atuty. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – dlatego zaufało nam już wielu Klientów.

Wykonujemy odwierty dla:

Odwierty wykonujemy dla

gospodarstw domowych
domków letniskowych
pensjonatów
hoteli
powstających budynków
przedsiębiorstw, dla których woda jest niezbędnym surowcem do przeprowadzenia procesów produkcyjnych.

Zajmujemy się również odwiertami:

pod piezometry

rozpoznającymi podłoże

pod złoża minerałów

Oprócz odwiertów pod pompy ciepła i studnie, oferujemy Klientom szeroki zakres usług związanych z robotami ziemnymi. Wykonujemy między innymi wykopy pod fundamenty, przydomowe oczyszczalnie, rowy melioracyjne, a także oferujemy kompleksową realizację wszelkich potrzebnych przyłączy wodnych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą! Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, masz pewność, że powierzone nam zadanie zostanie wykonane dokładnie tak, jak tego oczekujesz.